O nas

 

Witamy w sklepie internetowym bartekusa.pl
Na naszej stronie znajdziesz modną odzież i akcesoria najpopularniejszych marek na rynku po wyjątkowo niskiej cenie. Nasza odzież adresowana jet do dużej grupy klijentów meżczyzn i kobiet aktywnych zawodowo, badź uczących sie. Wybrane marki postrzegane sa jako dominujący producenci najwyższej odzieży na świecie. 

 

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową od ponad 2 lat i nasza działalność cały czas sie powiększa. Towar w naszym sklepie jest zawsze nowy i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.
Życzymy udanych zakupów.


Kupowanie przez internet często wiąże się z obawą ze strony kupującego o właściwy dobór rozmiaru, odcienia itp. Dlatego dbamy o komfort takich zakupów. Nasz sklep daje kupującemu pewność, że zakupiony w naszym sklepie produkt będzie odpowiadał oczekiwaniom a jeśli nie to gwarantujemy możliwość wymiany lub zwrotu towaru. Dokładamy wszelkich starań by w naszej ofercie znalazły się wyłącznie produkty najwyższej jakości co potwierdzają setki zadowolonych Klientów na Allegro. Na stronach Allegro występujemy pod nickiem bartekusa. Dzięki uwagom i opiniom użytkowników, reagujemy na bieżąco na wszystkie sygnały o niedociągnięciach danego asortymentu i ewentualnych nieścisłościach w opisach produktu. Za wszelkie uwagi jesteśmy wdzięczni.


Kontakt:

Alex Nuna Sale
1321 N. Baldwin Ct.3C
Palatine, IL 60074
U.S.A.

tel: +48 22 203 4829
Email: poczta@bartekusa.pl